moduł LED BMW X3 F25
Zamiennik modułu lamp tylnych

Sterownik lamp tylnych BMW X3 F25 (2010-2017)

Opracowany przez firmę Edward sterownik reflektorów pozwala szybko i ekonomicznie naprawić częstą usterkę tylnych świateł pozycyjnych w BMW X3 generacji F25 (produkowanej od 2010 roku do 2017 roku).

Oferowana płytka sterująca posiada pełną kompatybilność z oryginalnym modułem świateł sprzedawanym przez BMW w komplecie z tylnymi reflektorami. Moduł świateł tylnych do BMW X3 F25 został przeprojektowany w celu wyeliminowania wady fabrycznej oryginalnego sterownika, która przyczyniała się do jego skróconej żywotności.

Jak rozpoznać niesprawny sterownik świateł?

Objawy uszkodzonego modułu lamp tylnych w BMW X3 F25

Najczęstsze objawy towarzyszące usterce, do naprawy której przeznaczony jest oferowany moduł świateł tylnych do BMW X3 F25 to:

  1. Mrugające lub nieświecące tylne światło pozycyjne zlokalizowane w błotniku lub klapie bagażnika.
  2. Ostrzeżenie o awarii świateł tylnych widoczne na desce rozdzielczej oraz na ekranie Check Control systemu iDrive
Potrzebujesz usługi wymiany sterownika reflektorów w BMW X3?

Umów wizytę w naszym serwisie!

Wygodna i skuteczna naprawa

Gdzie kupić moduł świateł tylnych do BMW X3?

BMW X3 posiada łącznie cztery takie sterowniki w światłach tylnych (po jednym w klapie bagażnika oraz w błotniku po obu stronach pojazdu). Jeżeli opisana usterka występuje tylko w jednej lampie, wymiana wszystkich sterowników nie jest konieczna, ponieważ sterownik skonstruowany jest tak, aby światło po wymianie płytki było identyczne z oryginalnym.

W celu zapewnienia kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), oferowany sterownik został przebadany we współpracy z Politechniką Świętokrzyską. Ponadto został on zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Sterownik świateł tylnych do BMW X3 dostępny jest w oficjalnym sklepie internetowym F.H.U. Edward. W przypadku, gdy potrzebują Państwo również usługi wymiany tego sterownika, zachęcamy do umówienia wizyty w naszym serwisie samochodowym w Przeźmierowie koło Poznania.