Firma EDWARD powstała w 2001 roku i od początku swej działalności nieprzerwanie związana jest z branżą elektroniki samochodowej. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie alarmów, systemów zabezpieczeń, oświetlenia oraz akcesoriów elektronicznych i tuningowych do pojazdów osobowych, dostawczych i motocykli.

Dysponujemy bogatą ofertą autoalarmów – pilotowych i bezpilotowych, immobilizerów – obsługowych i bezobsługowych, blokad zapłonu, sterowników zamka centralnego, czujników mikrofalowych i czujników położenia, zamków centralnych, czy siłowników do wszystkich typów pojazdów.Wyposażamy samochody w akcesoria dodatkowe takie jak: kamery cofania, czujniki parkowania, CB radia, nawigacje, piloty, stacje multimedialne, systemy lokalizacji, czy sterowniki do bram. Proponujemy również szeroki wybór elementów oświetlenia samochodowego w postaci świateł do jazdy dziennej, żarników ksenonowych, żarówek LED, zestawów ksenonowych w nowoczesnej technologii CanBus. Nasze produkty posiadają aktualne świadectwa homologacji zgodne z dyrektywami unijnymi, które gwarantują właściwą ich jakość i dopuszczenie do użytku w pojazdach i wewnątrz obiektów.

Od 2011 roku zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją lamp ostrzegawczych, sygnalizacji świetlno-dźwiękowej do pojazdów uprzywilejowanych i samochodów specjalnych. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór lamp pojedynczych, kogutów, lampek montowanych w przedniej atrapie pojazdu, lamp zderzakowych, belek świetlnych, mini belek, lamp kierunkowych, listew ledowych, paneli świetlnych, lamp roboczych, oświetlenia off-road, a także generatorów dźwięku i głośników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów większość produktów dostępna jest w technologii LED.

W związku z rozwojem naszej działalności kolejnym etapem stało się wykonywanie zleceń typu zabudowy pojazdów, naszymi zleceniodawcami w tym zakresie są m.in. służby drogowe, straż miejska oraz policja.

Prowadzimy punkt usługowy na naprawy z zakresu elektroniki pojazdowej, a na wszystkie zakupione u nas urządzenia świadczymy usługi montażowe. Współpracujemy z warsztatami mechaniczno-elektrycznymi, autoryzowanymi serwisami, sklepami motoryzacyjnymi. Posiadamy także szerokie grono odbiorców indywidualnych.

Gwarancją jakości i niewątpliwym osiągnięciem jest wyróżnienie nas na rynku Usług Elektromechanicznych oraz Zabezpieczeń Pojazdów, poprzez odznaczenie w 2011 roku certyfikatem Grand Prix Wielkopolski 2011.