sterownik świateł Kia Ceed II
Zamiennik sterownika reflektorów przednich

Sterownik świateł KIA CEED II (2012-2018)

Opracowany przez nas sterownik reflektorów umożliwia naprawienie częstej usterki lamp przednich LED występującej w samochodach KIA Ceed drugiej generacji (produkowanych od 2012 roku do 2018 roku).

Oferowana płytka sterująca charakteryzuje się pełną kompatybilnością z oryginalnym modułem świateł LED do Kia Cee’d II umieszczonym w obudowie przedniego reflektora. Moduł został przeprojektowany względem oryginału tak, aby wyeliminować wadę fabryczną przyczyniającą się do powstawania usterki.

Jak zdiagnozować moduł świateł?

Objawy niesprawnego sterownika świateł

Usterce, której naprawę umożliwia oferowany moduł świateł LED do Kia Cee’d II najczęściej towarzyszy jeden z opisanych poniżej objawów:

  1. Światła do jazdy dziennej LED oraz światła pozycyjne nie świecą się
  2. Światła do jazdy dziennej LED oraz światła pozycyjne mrugają
  3. Światła do jazdy dziennej LED nie ściemniają się po włączeniu świateł mijania
światła przednie kia ceed II
Potrzebujesz usługi montażu sterownika reflektorów?

Umów wizytę w naszym serwisie!

XU - moduł świateł LED do Kia Cee'd II | Edward.com.pl
moduł świateł przednich Kia Ceed
Wygodna, ekonomiczna i skuteczna naprawa

Gdzie kupić moduł świateł przednich KIA Ceed?

Jeżeli opisana usterka występuje tylko w jednym reflektorze, wówczas wymiana modułu w obu reflektorach nie jest konieczna, ponieważ sterownik skonstruowany jest tak, aby światło po wymianie płytki było identyczne z oryginalnym. Wymiana sterownika to rozwiązanie wygodniejsze, tańsze i bardziej skuteczne niż wymiana całego reflektora.

Sterownik został przebadany pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) we współpracy z Politechniką Świętokrzyską. Ponadto został on zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Moduł świateł LED Kia Ceed naszej produkcji dostępny jest w oficjalnym sklepie internetowym F.H.U. Edward. Jeżeli potrzebują Państwo usługi montażu tego sterownika, zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszym serwisie samochodowym w Przeźmierowie koło Poznania.